درباره ما

خرید مناسب

پرداخت آنلاین

خدمات ویژه

شرکت آکروپل پاسارگاد

شرکت آکروپل­ پاسارگاد در سال 1390 تاسیس یافته و در طی 12 گذشته به مدد برخورداری از کادر مدیریتی توانمند و کارآمد در زمینه­‌های گوناگون از قبیل انواع امور قرارداد، پیمانکاری، اجرا، مشاوره فنی و طراحی پروژه­­‌های عمرانی، معماری و شهرسازی فعالیت نموده است.  این شرکت در مشارکت با کلیه ارگان­‌های دولتی و خصوصی اعم از حقیقی و حقوقی در سراسر کشور و با ارائه بهترین خدمات به کارفرمایان و مشتریان خود کوشش نموده است.

شرکت آکروپل­ پاسارگاد در حال حاضر با بهره­‌گیری از نیروهای انسانی خلاق، متعهد و متخصص در کنار مهندسین مجرب و برجسته در رشته‌­های معماری، عمران و شهرسازی یکی از خوش­نام­‌ترین شرکت­‌های بخش خصوصی حال حاضر در ایران است که طی بیش از یک دهه تجربه موفق در اجرای پروژه‌­های مختلف از پیشگامان عرصه ساختمان و اجرا مطرح گردیده است.

با شروع قرن شمسی حاضر و در راستای تحقق یکی از بند­های اساس­نامه اولیه شرکت مبنی بر صادرات و واردات کلیه کالاهای دارای مجوز بازرگانی طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران- شرکت آکروپل­‌پاسارگاد مفتخر است اعلام نماید که کلیه کالا­ها و محصولات مربوط پروژه­‌های ساختمانی را بر اساس آیین­‌نامه‌­های معتبر کشور­های مورد نظر با قیمت مناسب و کارشناسی تهیه و  با کیفیت فوق العاده و سرعت بالا و با قبول مسئولیت حمل و نقل و ترخیص کالا و مصالح در کشور­های مقصد را انجام داده و در کوتاه‌ترین زمان ممکن در محل پروژه‌­های شما تحویل نماید.

در همین راستا کلیه کارفرمایان محترم و مشتریان ارجمند داخل کشور نیز می­‌توانند با مراجعه به بخش محصولات سایت شرکت آکروپل پاسارگاد کلیه مصالح، مبلمان، ابزار، افزودنی‌­ها و کالاهای مورد نیاز خود را به­‌واسطه این شرکت سفارش دهند و به سادگی و با سرعت قابل توجه تحویل گیرند. شما می‌­توانید ضمن خرید برخط 24ساعته از شرکت ما، خدمات زیر را به بهترین شکل دریافت نمایید.

  • مشاوره و ارائه کلیه خدمات طراحی مهندسی با تاکید بر معماری و معماری داخلی.
  • گارانتی بازگشت کالا در صورت عدم مطابقت محصول با استاندارد و آیین‌­نامه مورد قرارداد.
  • حمل­‌و­نقل سریع، صحیح و اصولی سفارش‌­ها و قبول مسئولیت کلیه حوادث وآسیب­‌های احتمالی.